br0nx4ever
Noul Forum www.csource.ro

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

br0nx4ever
Noul Forum www.csource.ro
br0nx4ever
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali!

3 participanți

In jos

ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali! Empty ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali!

Mesaj  Hessa Vin Feb 25, 2011 11:27 pm

Dupa cum ati citit la topicul anterior,incepand de azi se dau admine numai pe $ s-au cu cardu prin banca..dar...bineinteles ca de preferat ar fii prin telefon cu $....................bun...................dar dintre adminii care sunt...si vor sa ne ajute cu 1$ 2 $ 3$ 4$ 5$ s.a.m.d. ma vor anunta direct pe mess,bineinteles ca,facand lucrul acesta,vor beneficia si de alte lucuri.


Ultima editare efectuata de catre Hessa in Sam Feb 26, 2011 12:50 am, editata de 1 ori
Hessa
Hessa
Admin

Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/02/2011

https://br0nx4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali! Empty Re:ALT ANUNT IMPORTANT!!

Mesaj  CrEaT|v3 Vin Feb 25, 2011 11:49 pm

Sunt deacord orcum dadeam Surprised
CrEaT|v3
CrEaT|v3

Mesaje : 15
Data de înscriere : 19/02/2011
Localizare : Ploiesti-Prahova

Sus In jos

ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali! Empty Re: ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali!

Mesaj  ^Pr0^KiLl3r^ Sam Feb 26, 2011 12:40 am

anda imi pare foarte rau dar eu nu pot da bani Sad( .......daca este obligatoriu asta e .... mia parut bn sa va cunosc si
vreau sa spun k sunteti o comunitate speciala....oricum eo daca voi primi rmv deoarece nu pot plati sa stiti k nu oo sa plec de pe srv e super tare
_________________________
ReSpEcTeLe MeLe


Va multumesc

By ^Pr0^KiLl3r^
^Pr0^KiLl3r^
^Pr0^KiLl3r^

Mesaje : 68
Data de înscriere : 05/02/2011
Localizare : Braila

Sus In jos

ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali! Empty Re: ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali!

Mesaj  Hessa Sam Feb 26, 2011 1:03 am

anda imi pare foarte rau dar eu nu pot da bani ( .......daca este obligatoriu asta e .... mia parut bn sa va cunosc si
vreau sa spun k sunteti o comunitate speciala....oricum eo daca voi primi rmv deoarece nu pot plati sa stiti k nu oo sa plec de pe srv e super tare
________





ei pro ..uite ca ti-ai luat o mare mare teapa........nu era vb daca vreti..cine vrea...nu obligatoriu Smile!!!!!!!!!!!.
Hessa
Hessa
Admin

Mesaje : 146
Data de înscriere : 04/02/2011

https://br0nx4ever.forumgratuit.ro

Sus In jos

ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali! Empty Re: ALT ANUNT IMPORTANT!! PT ADMINII Actuali!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum